Çatı Tipi Klima Üniteleri

Çatı Tipi Klima Üniteleri

ÇATI TİPİ PAKET KLİMALAR

Çatı tipi paket klimaları, düz çatı ve teraslarda kullanılan, ısıtıcı ve soğutucu”  sistemlerin tamamını bünyesinde barındıran kompakt bir iklimlendirme cihazıdır. Özellikle, yer problemi olan projelerde klima santrali ve kondenser üniteleri tek bir yapıda topladığı için tercih edilirler. Bu cihazlar ile ısıtma, soğutma, havalandırma ve havanın filtrelenmesi ile toplam bir iklimlendirme sağlanır.

Bu cihazlar ile ‘sadece soğutma’ ya da ‘hem ısıtma hem soğutma’ yapılabilir. Isıtma, cihaz tersine çevrimle ısı pompası olarak çalıştırıldığından sulu-elektrikli ısıtma bataryaları ile veya gaz yakma modülü ile sağlanır.

Soğutma yaparken, batarya kondenser , ısı artandaki  batarya esaparatör devi verir. Isıtma da ise durum bunun tersidir.

Çatı tip klimalar hem soğutma hem havalandırma ünitelerini bir arada sergiledikleri için bakımı zor ve zaman alan cihazlardır. Periyodik koruyucu bakım ile cihazın önemini artırıp sistemin arıza riskini minimize edersiniz. Ayrıca az enerji harcamasını sağlar ve düzelebilecek tamir masraflarını azaltırsınız.

Cihazların bakımları, kesinlikle kalifiye personeller tarafından yapılmalıdır. Makrovent iklimlendirme olarak, müşterilerimize arzuladıkları kaliteyi, hızlı ve hesaplı çözümleri sunmaktayız.

Göster:
Sırala:

Çatı Tipi Klima Ünitesi

ÇATI TİPİ PAKET KLİMALARÇatı tipi paket klimaları, düz çatı ve teraslarda kullanılan, ısıtıcı ve soğ..

$0,00 Vergiler Hariç: $0,00