Hakkımızda

Makro2000 Grup endüstriyel binalar, konutlar, okullar, hastaneler, iş merkezleri, üniversiteler gibi tüm resmi ve özel binalara iklimlendirme, ısıtma, soğutma,havalandırma sektörlerinde hizmet ve ürün sağlamaktadır.


Bu sektörler kapsamında iklimlendirmede; klima santralleri, fan coil üniteleri, ısı geri kazanım cihazları, konvektörler, hava perdeleri, soğutmada; kondenser üniteleri ve chiller, ısıtmada; hava apareyleri, havalandırmada; difüzör, menfez, slot, anemostad, damper ve susturucuların projelendirilmesi, üretimini ve montajını yapar.Satış sonrası müşterilerine teknik servis hizmeti verir.


Makro2000 Grup 40 kişilik alanlarında uzman kadrosu ve gelişmiş makine parkı ile 12.400 m² lik kapalı fabrika alanında üretim faaliyetlerini sürdürmektedir.


Şirketimiz ISO 9001:2008 , TSEK  belgelerine sahiptir. Türkiye’de üretim yapıp, BDT ülkeleri, Orta Doğu ve Afrika ülkelerinde satış yapabilmektedir.Sadelik ve güvenirlik temel değerleriyle faaliyet gösteren MAKROVENT A.Ş.’nin iş anlayışı yüksek kaliteli iklimlendirme ve havalandırma isimlerini geliştirmek, üretmek ve pazarlamak üzerine kurulmuştur.


Faaliyetlerini toplumun genel yararlarına uygun olacak şekilde düzenler ve gelişmesini sağlam temeller üzerinde kurmayı hedefler. Günlük politikalarını değil geleceği göz önünde tutarak ilkeli ve dürüst tavrı gerek satış politikası gerekse hizmet politikası anlamında her yönüyle benimser.